Mesoestetic Türkiye

MESOESTETIC LABORATUVARI

Mesoestetic Pharma Grup uluslararası bir ilaç şirketidir. Topikal uygulamalarda, medikal estetik tedavilerde, tıbbi cihazlarda, estetik profesyonellere yönelik kozmesötiklerin ve nutrasötiklerin araştırma, geliştirme ve pazarlık alanlarında uzmanlanmıştır.

Medikal estetik uzmanlara ve son tüketiciye yönelik kozmesötik & nutrasötik ürünlerin geliştirme konusunda geniş deneyime sahiptir. Şirketin tüm ürünleri, en yüksek ilaç kalitesi, güvenlik sigortası ve kontrol standartları ile üretilmektedir. Klinik araştırmalara dayanarak, geleneksel kozmetiklere göre kullanılan aktif maddelerin konsantrasyonları önemli ölçüde daha yüksektir, yaratılan özel formüller maksimum etkiye ve terapötik yararlara sahiptir.

ALT YAPI

Mesoestetic Pharma Grup için yenilik bir referanstır. Bu stratejik taahhüt kanıtı olarak, Vilamoura ‘da (Barselona) Eylül 2011 yılında faaliyete geçen yeni merkez şirketine 24 milyon avro yatırım yapılmıştır.

85 000 m²’lik tesislerinde, büyük bir Ar-Ge departmanı,  merkezi depo ve 3 üretim hatları yer almaktadır. 

ÜRETİM ALANLARI

Topikal ilaçlar, intradermal uygulama, tıbbi cihazlar, kozmetikler ve nutrasötikler. 

Tüm tesislere, İspanyol Tıbbi Ürünler ve Cihazlar Kurumu tarafından izin verilmiştir ve European Good Manufacturing Practice (GMP) düzenlemelere ve kurallarına uygundur.

Ayrıca, Mesoestetic Pharma Group’un her üretim faaliyetleri ISO 9001 ve ISO 13485 sertifikalarına sahiptir.

GELİŞTİRME ALANLARI

3 farklı geliştirme alanı mevcuttur;

Kozmesötik & Nutrasötik Ürünler Bölümü

Medikal estetik uzmanlara ve son tüketiciye yönelik kozmesötik & nutrasötik ürünlerin geliştirme konusunda geniş deneyime sahiptir.

Şirketin tüm ürünleri, en yüksek ilaç kalitesi, güvenlik sigortası ve kontrol standartları ile üretilmektedir.

Klinik araştırmalara dayanarak, geleneksel kozmetiklere göre kullanılan aktif maddelerin konsantrasyonları önemli ölçüde daha yüksektir.

Yaratılan özel formüller maksimum etkiye ve terapötik yararlara sahiptir.

Tıbbi Cihaz Bölümü


İntradermal uygulama tıbbi cihazlar

Sınıf III intradermal tıbbi cihazların geliştirilmesi ve ticarete sunulmaları için CE uygunluk belgesine sahip olmaları gerekir. CE belgesi kalite, güvenlik ve etkinlik konularında AB standartlarına uygun olduğunu belirtir.

Tıbbi - estetik cihazlar

CE belgeli tıbbi-estetik cihazları geliştirilerek ticarete sunulmaktadır: yazılım ve donanım konusunda en yüksek kalite standartlarına sahiptirler.

Tıbbi ürünler bölümü

Medikal-estetik ve dermatoloji kullanımı için topikal ilaç geliştirilmesi ve üretilmesi.

BİYOTEKNOLOJİ ÜNİTESİ


Kozmesötik ürünlerin ve tıbbi cihazların in vivo ve in vitro güvenlik ve etkinlik çalışmalarını sağlayabilmek için, Mesoestetic Pharma Grubu biyo teknoloji ünitesi, gözetim ve medikal takip departmanlarına da sahiptir.

BİYOTEKNOLOJİ ÜNİTESİNİN SORUMLULUĞU

Genomik ve proteomik çalışmalarının yürütülmesi.
Daha etkili aktif maddeler keşfetmek ve geliştirmek için hücre kültürlerin üzerinde deneyler yapmak.
Aktif madde araştırmak ve madde teslimatı geliştirmek, kontrollü salım ve dozlama sistemleşmek, yapısal ve işlevsel gelişmiş biyo malzemeler ve tıbbi cihazlar geliştirmek.

Gözetim ve medikal takip ünitesi piyasada var olan kozmetik ve tıbbi cihazların tedavilerin etkinliğini ve güvenliğini artırmak için çalışmalar yürütmektedir.

İŞLETME ÜNİTESİ


TÜKETİCİ ÜRÜN YELPAZESİ

Tüm çabalarımız müşterilerimizin beklentilerini aşmayı hedeflemektedir.
Erkek-bayan, cilt ve vücut bakımları için, geniş bir ürün yelpazesi sunulmaktadır: Tüm ürünler yenileyici malzemeler içerir ve özel salim sistemine sahiptirler: Ürün yelpazemiz tamamen bir cilt tedavisi sağlamak için topikal ürün ve oral besinler içermektedir.

PROFESYONEL ÜRÜN YELPAZESİ

Her hastanın ihtiyaçlarına göre özel tedaviler oluşturmak için geniş bir profesyonel çözüm yelpazesi sunulmaktadır. Spesifik protokoller, farklı aşamalardan yapılmaktadır: Cildi önlemek ve hazırlamak, spesifik tedaviyi uygulamak ve bakımın etkisini sürdürmek için devam kremi.

TIBBİ ÜRÜNLER

Özel içeriye sahip olan ürünlerimiz, dermatologlar ve estetik tıp hekimleri için formüle edilmiştir. Yüz ve vücut cilt kalitesini artırmayı hedefleyen hekimler: cildin yaşlanması, melanin birikimi, akneyi ve selüliti ürünlerimiz ile tedavi edebilirler.

TIBBİ ESTETİK CİHAZLAR

Piyasada bulunan en iyi kozmetikler ve en ileri teknolojilere sahip tıbbi estetik cihazlar kombinasyonu: Elektroforoporasyon, radyo frekans, fototerapi, fraksiyonel ışık ve elektrik lenfatik drenaj.

logo mesoestetic

Mesoestetic Pharma Grup uluslararası bir ilaç şirketidir. Topikal uygulamalarda, medikal estetik tedavilerde, tıbbi cihazlarda, estetik profesyonellere yönelik kozmesötiklerin ve nutrasötiklerin araştırma, geliştirme ve pazarlık alanlarında uzmanlanmıştır.

mezoklinik link

Vizyonumuz müşteri mutluluğunu temel prensip kabul ederek, Türkiye kozmetik pazarına en son teknolojik gelişmeleri içeren ürünler sunmak ve Mezoklinik markasını aranan bir çözüm ortağı haline getirmektir.

Please publish modules in offcanvas position.