Mesoestetıc Global Intense Dolgu

Kırışıklıkların düzeltilmesinde ve yüz hacminin yeniden kazanılmasında güçlü etkiye sahip dermal dolgu. 
Mesoestetic Global Intense Dolgu, Monofazik hyalüronik asitli dermal dolgular kırışıklıkların düzeltilmesinde ve yüz hacminin yeniden kazanılmasında yardımcı dolgudur. Yapısında yüksek derecede saflaştırılmış, ağ yapılı, hayvansal olmayan monofazik hyalüronik asit bulunmaktadır.

Kırışıklık veya çizgi estetik düzeltmelerde dokuların sıkılığını sağlar, intradermal alanları ve hücre arası matrisi doldurur. Mesoestetic Global Intense Dolgu yüksek kaliteye sahip, yüksek derecede saflaştırılmış, monofazik hyalüronik asitli dermal dolgulardan oluşur.

Biyofermentasyon işlemiyle elde edilmiş dolgular şeffaf viskoelastik jel şeklinde üretilmiştir. Biyo-uyumludur ve tamamen tekrar emilebilir; ciltle doğal olarak bütünleşir.

Mesoestetıc Global Intense Dolgu İçeriği

1. Mesoestetic Global Dolgu 20 mg/ml: Orta derinlikteki kırışıklıklar, dudak konturu ve nemlendirilmesi, dudak hacmi, yanak, belirgin nazolabial kat.
2. Mesoestetic Intense Dolgu 25 mg/ml: Derin kırışıklıklar, yüz biyoplastisi, burnun yeniden biçimlendirilmesi, elmacık kemikleri, çok belirgin nazolabial kat.

logo mesoestetic

Mesoestetic Pharma Grup uluslararası bir ilaç şirketidir. Topikal uygulamalarda, medikal estetik tedavilerde, tıbbi cihazlarda, estetik profesyonellere yönelik kozmesötiklerin ve nutrasötiklerin araştırma, geliştirme ve pazarlık alanlarında uzmanlanmıştır.

mezoklinik link

Vizyonumuz müşteri mutluluğunu temel prensip kabul ederek, Türkiye kozmetik pazarına en son teknolojik gelişmeleri içeren ürünler sunmak ve Mezoklinik markasını aranan bir çözüm ortağı haline getirmektir.

Please publish modules in offcanvas position.